«Гельтек- Украина»

Киев, Хвойки 18/14
0-800-21-03-21
звонок бесплатный info@geltek-medica.com.ua
 

Наука

Розгорнутий звіт про застосування "Демотена"

Гель «Демотен» - розроблявся за сприяння Інституту медичної паразитології і тропічної медицини ім. Є.І. Марциновського, як засіб для лікування акне, розацеа і демодекозу. В основі препарату елементарна сірка. При нанесенні на шкірні покриви сірка утворює сульфіди і пентатіонову кислоту, яка має антимікробну і протипаразитарну дію.

Дуже м'який, комфортний в застосуванні, не пересушує шкіру, ефективно очищує поверхню шкіри від продуктів життєдіяльності демодекса, надлишків шкірного сала, нормалізує секрецію сальних залоз, надає протизапальну дію. Працює у двох напрямках - знищує збудника захворювання, і активно відновлює пошкоджену шкіру.

Не містить жирів і спирту, що важливо, тому що жири є живильним середовищем для кліща.

На відміну від існуючих мазей і кремів, «Демотен» не містить спирту, ланоліну та інших речовин, які є живильним середовищем для кліща, а на відміну від традиційної сірчаної бовтанки безпечний для пацієнта, виключаючи опіки і пересушування шкіри. «Демотен» не має протипоказань (за винятком індивідуальної підвищеної чутливості до окремих компонентів), не містить антибіотиків, може застосовуватися без постійного контролю лікаря і поєднуватися з іншим лікуванням. Алергічні реакції на «Демотен» - не більше 2% випадків.

 
 
Демотен