«Гельтек- Украина»

Киев, Хвойки 18/14
0-800-21-03-21
звонок бесплатный info@geltek-medica.com.ua
 

Відгуки

Анна, косметолог. Київ.

Добре працює при висипаннях. Спираючись на свій досвід, експериментувала по-різному, можу сказати, що краще за все застосовувати його двічі на день, обов'язково на ретельно очищену шкіру. При цьому на ніч, локально, на ділянки, на яких є висипання, потрібно наносити більш щільним шаром і дати всмоктатися. Вкриється плівкою, не лякайтеся і не тріть. Вранці запалення зійде повністю або зменшиться. Якщо не давити і застосовувати демотен до повного загоєння, то плям після запалення не залишиться. Вранці тонким шаром (!) наносити на шкіру до повного всмоктування, за необхідності зверху крем. При сильних висипаннях добре робити маски з демотеном - під плівку (я використовую харчову), наношу щільним шаром на 15-20 хвилин, потім плівку знімаю, змиваю і наношу ще раз до повного всмоктування. Після 3 днів застосування висипання проходять повністю. Для мене демотен є найбільш ефективним і зручним - окрім лікування висипань, добре зволожує шкіру, немає необхідності застосовувати декілька засобів. Крім того, гелева форма дуже легка, це особливо приємно влітку.

Євген, 24 роки, лікування проблемної шкіри:

Мою проблемну шкіру лікар пов'язував тільки з надлишком гормону (Тестостерон) і відповідно лікувати можна було або гормонально або прибирати наслідки. Обрали друге. Найдієвішою була суміш саліцилової кислоти, сірки і спирту, але вона сушила шкіру і, власне, якщо забуваєш нею користуватися, виходить зворотний ефект. Порекомендували "Демотен", вже 3 місяці користуюся і задоволений, ефект звичайно не з першого дня, але цілком задовільний і мені підходить. Єдине що потрібно, це нанести на очищене обличчя і почекати трохи.

Яна, 40 років, лікування демодекозу:

Користувалася «Демотеном» в період загострення демодекозу. За кілька місяців до цього вже пройшла комплексне лікування (Трихопол + Метрогіл + зовнішня терапія), тому лікування «Демотеном» ні з чим не поєднувала, користувалася тільки ним. Наносила на ніч безпосередньо на запалені ділянки. Вранці вже відчувалося підсихання ділянки, запалення значно зменшувалося. Через тиждень з'явилося легке лущення, але воно швидко минуло. До цього намагалася таким же чином користуватися «Скінореном ®», який виписав лікар. «Скінорен» непогано знімав запалення, але після нього на шкірі відчувалося сильне печіння, тому довелося від нього відмовитися. Від «Демотена» ефект такий самий, але печіння немає. Гель дуже м'який, без запаху, ніякого дискомфорту не викликає.

Борис, 20 років, лікування вугрового висипу:

Наносив «Демотен» на вугровий висип - вже через кілька днів ефект був сильно помітний: вугри стали менш запаленими, підсохли. Дуже сподобалася текстура гелю, всмоктується моментально, не залишає слідів на шкірі. Після застосування - немає відчуття печіння, як при «Скінорені ®» та «Діфферіні», якими лікував вугри до «Демотена».

Наталія Сергіївна Сірмайс, лікар-дерматолог ШВД № 9:

Призначаю "Демотен" з перших днів появи його на аптечних полицях. Проблема демодекозу і розацеа, а також боротьби з ними давно турбує не тільки пацієнтів, але й лікарів. Всі вживані засоби, які застосовувалися раніше, могли викликати дискомфорт, печіння, почервоніння при нанесенні. При використанні "Демотену" таких неприємних ефектів немає. Гель швидко всмоктується в шкіру, не залишаючи жирного блиску і не обтяжуючи шкіру, дуже добре зволожує шкіру. Чудово підходить як основа під макіяж для пацієнтів схильних до розацеа, демодекозу, акне. "Демотен" підходить як для комплексного лікування вищевказаних захворювань, так і профілактики запальних явищ після повноцінного лікування.
 
Ми будемо раді всім Вашим відгуками (як позитивним, так і негативним) про "Демотен" на info@geltek-medica.com.ua

 
 
Демотен