«Гельтек- Украина»

Киев, Хвойки 18/14
0-800-21-03-21
звонок бесплатный info@geltek-medica.com.ua
 

Про препарат

«Демотен» - дерматологічний гель з протидемодекозною активністю. Застосовується для профілактики і лікування запальних захворювань шкіри різної етіології: акне, розацеа, демодекоз. «Демотен» ефективний в комплексній терапії демодекозу. У «Демотен» включений протидемодекозний препарат на основі сірки та комплексу жирних кислот, за рахунок даних кислот препарат долає епідермальний бар'єр і діє не тільки поверхнево на осередок  запалення (підсушуюча, акарицидна дія), а й безпосередньо на сальні залози, регулюючи вироблення себума (шкірного сала) . «Демотен» працює в декількох напрямках, знижує популяцію кліща, очищує шкіру від продуктів його життєдіяльності, нормалізує саловиділення та відновлює уражену шкіру. «Демотен» має виражену протимікробну, акарицидну, протизапальну дію, загоює, відновлює природний водний баланс шкіри, покращує колір і тургор шкіри.

«Демотен» не містить спирту, ланоліну та інших речовин, які є живильним середовищем для кліща. Не має шкідливої дії, не викликає опіків і не пересушує шкіру. Не містить антибіотиків, тому може застосовуватися тривалий час. Не викликає звикання. Не має протипоказань (за винятком індивідуальної підвищеної чутливості до  окремих компонентів), поєднується з іншими лікарськими засобами.

СКЛАД:
Препарат сірки, гіалуронова кислота, сік Алое Вера, полівінілпірролідон.

Препарат Сірки має  розсмоктуючу, протизапальну, протимікробну, протипаразитарну дію, сприяє відновленню епідермісу (поверхневого шару шкіри).

Високомолекулярна Гіалуронова кислота збільшує вміст вільної води в роговому шарі та у шкірі, знижує її випаровування, тим самим відновлює природний водний баланс шкіри. Ідеально зволожує шкіру і робить її більш пружною.

Сік Алое Вера є природним антисептиком, відновлює шкіру, стимулює імунну реакцію шкіри, має розсмоктуючу та протизапальну дію, прискорює регенерацію.

 Полівінілпірролідон має сорбуючу та дезінтоксикаційну дії, завдяки яким «Демотен» швидко та ефективно очищує шкіру від забруднень.

ЗАСТОСУВАННЯ:
Нанести на очищену шкіру масажними рухами до повного всмоктування. Не змивати. Для профілактики запальних захворювань шкіри застосовувати «Демотен» щодня 1 раз на день перед сном, після вмивання. При виражених симптомах запалення - 2 рази на день, вранці та ввечері.

ФОРМА ВИПУСКУ:
100 гр. флакони.
Середня ціна 130-160 грн.

ВАЖЛИВО:
«Демотен» не рекомендується застосовувати для лікування демодекозу повік, бо це може викликати алергічну реакцію на шкірі повік. Для лікування демодекозу повік розроблено спеціальний засіб - Блефарогель 2 з більш низькою концентрацією сірки.

Про захворювання

Демодекоз – паразитарне захворювання, яке спричиняється мікроскопічним кліщем Demodex folliculorum. Кліщ живе в шкірних покривах , живиться лімфою та вмістом епітеліальних клітин. Найбільш типова локалізація кліща – ділянка носо-губних складок, крила носа, повіки, підборіддя, перенісся, середня частина лоба.

Іноді ураження розповсюджується на все обличчя, волосисту частину голови, навіть на шию, груди, спину. Кліщі стають патогенними у  ослаблених людей на тлі патології шлунково-кишкового тракту, печінки, жовчовивідних шляхів, підшлункової залози, захворювань ендокринної системи, послабленого імунітету, стресів. Захворювання розвивається поступово або гостро,у деяких випадках має схильність  до довготривалого, іноді багаторічного перебігу. Проявляється по-різному: від нестійкого почервоніння , лущення до появи вугрів, скоринок, лусочок. Загострення захворювання може супроводжуватися набряком, мокнуттям, навіть тимчасовою втратою працездатності. У зв’язку з тим, що демодекоз розповсюджується на тлі різноманітних , нерідко хронічних захворювань шкіри та внутрішніх органів, лікування потребує тривалого часу. На здорову людину кліщі можуть перейти від носія або хворої людини при контакті, через предмети загального користування (постільну білизну, рушник, одяг та ін.). Можливі випадки зараження в перукарнях, масажних кабінетах та т. ін.. До групи ризику відносяться люди з хронічними захворюваннями органів травлення, ендокринної, імунної систем,особи, які зазнали стресових ситуацій, працюючі з комп’ютером. Діагностувати демодекоз можливо лише зробивши зіскоб з уражених ділянок шкіри.

 

 

 

 

 
 
Демотен