«Гельтек- Украина»

Киев, Хвойки 18/14
0-800-21-03-21
звонок бесплатный info@geltek-medica.com.ua
 

Дерматологічний гель «Демотен»

За даними фахівців, демодекозом хворіють близько 90% населення, але більшість про свою хворобу просто не здогадуються. Демодекоз складно діагностувати і найчастіше складно відрізнити від акне, розацеі та інших схожих захворювань шкіри. Причина демодекозу - кліщі Демодекс, які локалізуються в сальних залозах і волосяних фолікулах, у віках, області надбрівних дуг, лоба, підборіддя та носогубних складках. Визначити захворювання можна тільки зробивши спеціальний зіскоб з ураженої шкіри.

Дерматологічний гель для догляду за шкірою обличчя з протидемодекозною активністю. Використовується як засіб для профілактики запальних захворювань і при виражених симптомах запалення. «Демотен» впливає як на збудників захворювання - кліщів демодекса, так і на пошкоджену, втомлену від захворювання шкіру. Гель зменшує популяцію кліща, очищує шкіру від продуктів їх життєдіяльності, нормалізує саловиділення і тим самим позбавляє кліща живильного середовища. Одночасно з цим зволожує шкіру, знімає запалення, сприяє швидкому загоєнню ран, покращує колір і тургор шкіри.

Склад:

Гіалуронова кислота зволожує шкіру і робить її більш пружною, сік Алое Вера, що містить весь комплекс вітамінів (А, С, Е) і безліч корисних мікроелементів, включаючи мікроелементи срібла, живить шкіру і покращує обмін речовин, полівінілпірролідон очищує від сального секрету і продуктів життєдіяльності кліща, препарати сірки діють як антисептик.

Спосіб застосування:

Нанести на очищене обличчя і масажними рухами, розподілити по шкірі. Не змивати. Для профілактики запальних захворювань шкіри застосовувати «Демотен» щодня 1 раз на день перед сном, після вмивання. При виражених симптомах запалення - 2 рази на день, вранці і ввечері.

У відмінності від існуючих мазей і кремів,  «Демотен» не містить спирту, ланоліну та інших речовин, які є живильним середовищем для кліща, а на відміну від традиційної сірчаної бовтанки безпечний для пацієнта, виключаючи опіки та пересушування шкіри. Гель «Демотен» не має протипоказань (за винятком індивідуальної підвищеної чутливості до окремих компонентів), не містить антибіотиків, може застосовуватися без постійного контролю лікаря і поєднуватися з іншим лікуванням. Алергічні реакції на «Демотен» - не більше 2% випадків.

 
 
Демотен